Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Davetiye Modelimi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Düğün yaklaştı ve davetiye modelinizi belirleme konusunda hala kararsızsınız. İşte tam bu noktada sizlere birkaç tatlı önerimiz olacak

Davetiye modellerini belirleme konusunda insanlar; kendi fikirlerinden ve zevklerinden ziyade, davetiye firmalarının hangi davetiyeyi satabiliriz? Baskılarından etkilendiklerine şahit olabiliyoruz. Davetiye tasarlama alanında sınırlarla kalmayan ve ihtiyaca yönelik sayısız davetiye modelinin olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Davetiye Modellerimi Nasıl Belirlemeliyim?

Öncelikle işe düğün organizasyonunuzu nerede yapacağınıza karar vererek başlamalıyız. Düğününüzü; kır düğünü, tarihi mekânlar, oteller, düğün salonları, kulüpler ve davet alanları, sosyal tesisler, restoranlar ya da tekne düğünü gibi birçok düğün mekânları alternatiflerinde yapabilirsiniz. Sizler için bu yazımızda, kır düğününe özel davetiye tasarımları seçerek devam edeceğiz.

Düğün mekânı seçimimize karar verdik. Şimdi sıra düğün davetiye modelimizi belirlemeye geldi.

Conodiseno

Alternatif 1:

 Aşağıdaki Bahya davetiye modelinde, kır düğünü konseptinizi sergileyebilir, yeşil ve kraft davetiye zarfı ile kombinleyebilirsiniz.

Bahya Davetiye

Alternatif 2:

Tiyatro oturma düzeni (İngiliz oturma düzeni) şeklinde kır düğünü planlayan çiftlerimiz için, Düş davetiye modeli gayet şık ve zarif kalacaktır. Yine bu davetiye modelinde, kraft ve yeşil tonlu zarf modellerini deneyerek, düğün davetiyenizde ayrıcalıklı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Düş Davetiye

Alternatif 3:

Son olarak kutlama davetiye modeliyle de düğün davetiye organizasyonlarınızı, size özel kılabilirsiniz.

Kutlama Davetiye

Düğün davetiyelerinizi, hangi modeller ile tamamlamanız gerektiği hakkında, sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Özetle; davetiyelerinizin modellerini belirlerken, sadece davetiye firmalarının yada yakınlarınızın önerilerine bağlı kalmamak gerektiğini ve düğün organizasyonunuza uygun bir konsept belirleyerek, tasarım aşamasına geçmenizi öneririz. Her türlü bilgi için Conodiseno olarak her zaman buradayız

Davetiyeler hakkında önerilerimizi merak ediyorsanız, Davetiye Önerileri yazımızda detaylı içeriğe ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir